LAJMI FUNDIT LAJM I KEQ Per Albin Kurtin Ja Cfare I Ka Ndodhur


E PABESUESHME: Kurti dhe xhipat e zi. Shikojeni se çka mendonte dikur.Albin Kurti dikur neper tubime qe mbante me gjithe popullin qe kishte per rreth ai ishte kunder lidereve te partive dhe kryetareve te partive dhe lideret e shtetit qe te endeshim me xhipa te zi i kritikonte ashper, por tani ai vete nuk po mundet ti ndahet xhipit. Ndiqni videon me poshte per me shume: Hap fotën 5 svekonda dhe te shfvqen pvmjet eksklvzive