Lajm i hidhur na vjen nga familja e Shyhrete Behlulit atje sapo n’drroj jet ky…!


Learta humb një person të familjes.Për Leartën sot është një dit jo e mirë, pasi që ajo ka humbur gjyshin e saj.Këtë dhimbje ajo e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram, shkruan Kosovarja.Duke mos dhënë më shumë detaje, ajo vetëm ka shkruar që ka ndërruar jetë gjyshi i saj.

Theksojmë, ajo mbetet një emër i dalluar në mediat rozë.Duke mos dhënë më shumë detaje, ajo vetëm ka shkruar që ka ndërruar jetë gjyshi i saj.Theksojmë, ajo mbetet një emër i dalluar në mediat rozë shtype reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimiTheksojmë, ajo mbetet një emër i dalluar në mediat rozë.Duke mos dhënë më shumë detaje, ajo vetëm ka shkruar që ka ndërruar jetë gjyshi i saj.Theksojmë, ajo mbetet një emër i dalluar në mediat rozë shtype reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi