Labi Apel, Qytetarëve:o Popull, Bëhuni Gati, Ja Çka Po Na Pret..


Labinot Tahiri (Labi) është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Labinot Islam Tahiri i njohur shkurt si LABI kendon në të gjitha zhanret muzikore. Ka një zë që dallon nga të tjerët dhe është i mirëpritur kudo

Ai ka thënë se gjatë javës së ardhshme, do të licencohen 100 klinika private, për të bërë testet e Covid-19. Por, Tahiri është shprehur i shqetësuar për pagesën prej 10 eurosh, që duhet ta bëjnë qytetarët, për testin e Covid-19, përcjell Bota sot. Ai ka pyetur se nga do t’i marrin qytetarët ato para. Reagimi i plotë i Tahirit në Facebook: hape pamjen më poshtë.