Kjo foto e Norës e ka ‘djeg’ Robertin, reagimi i tij ka befasuar të gjithë


Nora Istrefi, dallohet për stilin e saj të veçantë.Këngëtarja e njohur shqiptare, i ka realizuar foto të reja, rrugëve të Prishtinës ku shfaqet super joshëse.Edhe pse kanë kaluar disa javë që kur Nora i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare martesore me Robertin, duket se raportet e tyre vazhdojnë te jenë miqësore, përcjell ORAinfo.

Kjo pasi Roberti i ka pëlqyer fotot e Norës të publikuar në Instagramin e saj.Ky veprim i Robertit ka befasuar fansat e Norës të cilët e kanë komentuar gjestin e Robertit.Kujtojmë që Nora dhe Roberit nga lidhja e tyre disa vjeçare kanë një vajzë, Reneen.