Këngëtari shqiptar na la pa f jale, tregon çfarë nxori nusja nga dhoma natën e parë të martesës


Këngëtari shqiptar na la pa f jale, tregon çfarë nxori nusja nga dhoma natën e parë të martesës.Defri, këngëtari nga Gjiri i lalzit ishte i ftuar mbremjen e sotme ne Top Show Magazine ku nder te tjera ka rrefyer per dasmen qe ka bere ne fshat me 350 pjesemarres.

Ai tha se nusen e ka marre me helikopter dhe ajo kishte frike ne ato momente.Teksa ka rrefyer edhe nje detaj interesant kur u pyet nese e ka nxjerre carcafin naten e pare te marteses nusja.Defri e pohoi kete gje.

Me pare nuset naten e pare te marteses per te provuar tek vjehrra apo “fisi” se ishte e vir gjer, nxirrte nga dhoma carcafin ku kishte rene g jak, ја dhe vidе0 реr mе tереr hар f0t0n apo v1de0n ne vаzhdim n diqni раmјеn.