“Karantina e bën të veten”, Leonora mahnit me dukjen në fotot e fundit


Leonora mahniti me paraqitjen e radhës. Këngëtarja Leonora Jakupi ka lënë të gjithë pa fjalë me paraqitjen e radhës, ku erdhi në formën më të mirë.

Artistja kishte veshur një fustan të zi, teksa flokët i kishte lëshuar në kraharor dhe mbante disa singjirë në duar e qafë. Leonora mori komente të shumta nga ndjekësit, të cilët e pëlqyen shumë këtë paraqitje të këngëtares. “Edhe Karantina e ban te veten”, ka shkruar Leonora mbi njërën fotografi, ndërsa falënderoi ekipin që e ndihmoi në realizimin e këtij fotosesioni.