Kaq vite ka mbushur , por me fotot e fundit Shkurte Gashi po duket si mi pas 20 vjet


Këngëtarja Shkurte Gashi është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e saj.Si rrjedhojë, ajo ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale, si dhe shumë fansa anë e kënd trojeve shqiptare dhe më gjerë, shkruan portali arbresh.info

E sot, ylli i muzikës popullore feston ditëlindjen e 36-të, ku me këtë rast pranoi urime të panumërta nga familjarë, miq e kolegë.Ndryshe, projekti i saj i fundit muzikor ishte, “Jetën tënde”, të cilën e solli në bashkëpunim me Brunon këngë kjo që u pëlqye shumë nga publiku. / arbresh.info