Kapen mat: Tayna në plazhet e Amerikës me deputetin kosovar (Pamje eksluzive)


Tayna është një repere e njohur shqiptare që brenda një kohe shumë të shkurtër arriti të futet fuqishëm në tregun muzikor dhe është tepër e preferuar sidomos nga të rinjtë.

Ajo po qëndron aktualisht në Amerikë teksa po shpërndan imazhe të ndryshme nga vendet që po i viziton. Së fundmi ajo ndau disa pamjet në plazh ku vërehet që është nën shoqërinë e deputetit Daut Haradinaj. per me teper sht1pe rek1,amen me p0shte dhe ju dalin ja ma posht duhet patjeter me kqyr qat moment amo patjeter kqyrne pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë më poshtë esht inqizimi