ju po e qeshni Labin, po shikojeni çfarë gjesti bëri ai sot me këtë plakë të vetmuar


ju po e qeshni Labin, po shikojeni çfarë gjesti bëri ai sot me këtë plakë të vetmuarKëngëtari nga Ferizaj Labinot Tahiri, jo rrallëherë tregon anën e tij humane, duke iu dalur në ndíhmë shumë qytetarëve. Kësaj rradhe ai ka njoftuar se nesër do të vizitojë zonjën e moshuar nga fshati Rakoshë e Istogut, e cila jeton e vetme dhe në kushte të rënda, shkruan Gazeta Metro.

Labi ka njoftuar se ai nesër do të shkojë tek 87 vjeçarja Zojë Haxhiaj për t’i ndíhmuar, madje ka ftuar të gjithë të interesurit t’i drejtohen atij nëse duan ta ndihmojnë zonjën e vetme.Më poshtë ju sjellim shkrimin e plotë të Labit pa ndërhyrje: