Ja momenti kur Miss Serbia e puth hartën e Kosovës në emision live


Ishte në qendër të vëmendjes pasi që ditë më parë pas vizitës së Miss-ave nëKosovë nga të gjitha vendet morri pjesë edhe Miss Serbia dhe e bëri shqiponjën me duar gjatë sfilatës duke treguar kështu njëlloj paqeje, shkruan Indeksonline.

Pas këtij gjesti ajo u shpreh se “Kjo është formë respekti, për mua është normale ta bëj”, gjë që i acaroi mediat serbe që e konsideruan ska ndal.Por Ivana, ka vazhduar të befasojë! Ajo gjatë emisionit ‘N’Kosovë Show’ ku ka marrë pjesë si e ftuar, ka kënduar këngën ‘Xhamadani Vija Vija’ si dhe ka puthur hartën e Kosovës. Këto gjeste kanë bef asuar edhe publikun ja ma posht duhet patjeter me kqyr qat moment amo patjeter kqyrne disa sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë më poshtë pamjet