Ish-ushtari i UÇK’së i reagon Cecës: Vogëlushët e detyruan burrin tënd të ndihet i turpëruar


Ish-ushtari i UÇK’së i reagon Cecës: Vogëlushët e detyruan burrin tënd të ndihet i turpëruarIsh-ushtari i UÇK-së, Ridvan Tahiri ka rea guar këngëtares së muzikës turbo folk, Svetlana Razhnatoviq, e njohur si “Ceca”.Tahiri i thotë ish-gruas së krímínelit Arkan, që ka rea guar ash për ndaj këngëtares shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, duke e quajtur vogëlushe se edhe ai dikur ishte vogëlush e me vogëlusha tjerë e kanë bërë burrin e saj me gjithë ushtrinë të ndihen të turpëruar ja postimi tij:

Hej (Ceca) plakushe, edhe une isha dikur voglush,e shum voglush te tjer qe ta detyruam burrin tende me ushtrin e tij famkeqe te nndihet i turperuar.Une krenohem me yjet e mi boteror kurse ti bart mbi supe nje turp nga e kaluara e burrit tend.Dua lipa dhe Rita ora jan simbole te kombit tim,kur ofendohen ato ne jemi prap ata voglushet per ty.