Isa Mustafa – ‘Mos e votoni Albinin ne zgjedhje te reja se aj osht mashtrus besomni mu sot..!’


Isa Mustafa: ‘Albin Kurtin E Dojnë Veq Pishpirikat Shqipëtar Dhe Kategoria E Ulët?’,Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, përmes një statusi në llogarinë e tij në Facebook, ka treguar se i ka lexuar sot statistikat e një ankete të realizuar nga UNDP, për punën e qeverisë në detyrë.Ai ne emision live ka thene qe Albinin e dojne vetem pishpirikat Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, përmes një statusi në llogarinë e tij në Facebook, ka treguar per me shum ndiqeni videon duke klikuar tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis ja dhe inqizimi

Isa Mustafa: ‘Albin Kurtin E Dojnë Veq Pishpirikat Shqipëtar Dhe Kategoria E Ulët?’,Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, përmes një statusi në llogarinë e tij në Facebook, ka treguar se i ka lexuar sot statistikat e një ankete të realizuar nga UNDP, për punën e qeverisë në detyrë.Ai ne emision live ka thene qe Albinin e dojne vetem pishpirikat Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, përmes një statusi në llogarinë e tij në Facebook, ka treguar per me shum ndiqeni videon duke klikuar tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis ja dhe inqizimi