Isa Mustaafa: Kosoova më don mua dhe unë e dua Kosovën, praandaj Presiidenti më taakon muua


Dëshirë e ka të bëhet president i vendit, por Isa Mustafa e pranon se për momentin kjo nuk është tema kryesore në negociatat midis Lidhjes Demokratike të Kosovës që e drejton vet dhe Lëvizjes Vetëvendosje të Albin Kurtit.

Ish-kryeministri i vendit tha në një intervistë në Zonën e Debatit, që transmetohet sonte, se në këto negociata e ka rolin kyç, ani se pyetet edhe Vjosa Osmani./ Ju ftojmë të hapni videon për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluziv