Isa Mustafa – Albin Kurtin e dojn vetem qyqanat a mu krejt Kosova e nga neser do ju.


Isa Mustafa: ‘Albin Kurtin e dojnë veq pishp irikat shqipëtar dhe kategoria e ulët?’Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, përmes një statusi në llogarinë e tij në Facebook, ka treguar se i ka lexuar sot statistikat e një ankete të realizuar nga UNDP, për punën e qeverisë në detyrë.

Ai tha se këto rezul tate që i pa ai, tregojnë më shumë për një sim pati personale se sa për ndonjë vlerësim të drejtë të punës që është bërë, shkruan IndeksonlineJu ftojmë që ta hapni marketingun dhe shfaqen pamjet ekskluzive!