Isa – Ai qe e voton Albinin sipas mendimit tem nuk din asgje per politike


Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, përmes një statusi në llogarinë e tij në Facebook, ka treguar se i ka lexuar sot statistikat e një ankete të realizuar nga UNDP, për punën e qeverisë në detyrë. Ai tha se këto rezultate që i pa ai, tregojnë më shumë për një simpati personale se sa për ndonjë vlerësim të drejtë të punës që është bërë, shkruan Indeksonline. / Ju ftojmë që ta hapni marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive!

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, përmes një statusi në llogarinë e tij në Facebook, ka treguar se i ka lexuar sot statistikat e një ankete të realizuar nga UNDP, për punën e qeverisë në detyrë.Ai tha se këto rezultate që i pa ai, tregojnë më shumë për një simpati personale se sa për ndonjë vlerësim të drejtë të punës që është bërë, shkruan Indeksonline. / Ju ftojmë që ta hapni marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive!