Ilir Deda: Hashim Thaçi dhe Slobodan Millosheviq jan të njejtë, nuk kanë asnjë dallim


Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Ilir Deda e ka goditur presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, për idenë e ndryshimit të kufinjëve.

Deda në një postim në Facebook Thaçin e ka krahasuar me Sllobodan Millosheviqin e Franjo Tugjmanin.Ky është postimi i plotë i Dedës. / Hap marketingun 5 sekonda dhe shfaqen Pamjet Ekskluzive