Haxhi Shala: ‘Edhe djalin ja u jap “kurban” Hashim Thacit dhe Kadri Veselit, nuk ban mo Nana si ata


Deputeti i Nismës, Haxhi Shala, ka thënë se ka dëgjuar këshillat e Presidentit Hashim Thaçi dhe ish-kryeministrit, Ramush Haradinaj, pasi që ata kanë qenë miqtë e tij më të mirë gjatë kohës së luf tës, shkruan Gazeta Metro.Kështu deklaroi ai në T7, ku ndër të tjera deklaroi se atyre do t’ua jepte edhe të birin, nëse ia kërkonin. / Ju ftojmë që ta hapni marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive!

Deputeti i Nismës, Haxhi Shala, ka thënë se ka dëgjuar këshillat e Presidentit Hashim Thaçi dhe ish-kryeministrit, Ramush Haradinaj, pasi që ata kanë qenë miqtë e tij më të mirë gjatë kohës së luf tës, shkruan Gazeta Metro.Kështu deklaroi ai në T7, ku ndër të tjera deklaroi se atyre do t’ua jepte edhe të birin, nëse ia kërkonin. / Ju ftojmë që ta hapni marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive!