Gruaja E Goldit Nuse E Re, Flet Për Raportet Me Vjehrrën E Saj


Gruaja e Goldit nuse e re, flet për raportet me vjehrrën e saj. Ermira Shkodra Agushi është tashmë një emër tejet i njohur për publikun. Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është shumë aktive në rrjetet sociale. Përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar se ka raporte shumë të mira me nënën e Goldit, pra vjehrrën e saj, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.