Genta tregon fizikun në fotot e realizuara në anije


Genta po shijon pushimet me partnerin.Genta Ismajli dhe i dashuri i saj, Huseyin Usta po relaksohen në pushime në Zvicër, shkruan lajmi.net.Ata nuk kanë harruar të sjellin imazhe vazhdimisht në rrjete sociale, përmes së cilave i mbajnë të informuar fansat për të rejat rreth tyre.

Së fundi, partneri i këngëtares publikoi disa imazh joshëse të Gentës, derisa po lundronin me anije në liqen.Artistja dukej në formë të mirë dhe e lumtur sa më s’ka, teksa nuk i ndahet në asnjë moment të dashurit.