Ganimete Musliu – Populli me shume me don mua se Albinin matum me vota kur tka qef


Musliu, madje e quan viktimizim reagimin e Osmanit e cila tha se është shkarkuar vetëm pse është grua, transmeton Almakos.

Ky është postimi i deputetes së PDK-së: Me vjen shume keq që Vjosa Osmani u shkarkua nga pozitat e larta të LDK-se ashtu siq me ka ardhur keq për Aida Dergutin kur është shkarkuar nga pozitat e larta në VV. / Ju ftojmë që ta hapni marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive! / Ju ftojmë që ta hapni marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive!