Gani Geci flet nga Haga: Ja për cilat raste u intervistova në Speciale, këta persona duhet të frikësohen tani…


Ish deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Gani Geci, përmes një video të postuar në facebook, ka bërë të ditur se ka përfunduar intervistimin e tij në Gjykatën Speciale.Ai ka thënë se është marrë në pyetje nga prokurorët e Speciales plot 20 orë, shkruan “Bota sot”.“Nga dëshmia ime duhet të frikësohen ata që kanë shkruar komunikatën numër 59 dhe ata që kanë dhënë urdhër të vritet Bekim Kastrati dhe Besim Dajaku”, ka thënë ndër tjerash Geci.Për më shumë, ndiqeni videon e plotë: