Fustani i hapur gati sa nuk i zbuloi gjithçka Nora Istrefit në këtë video


Nora ka provokuar me videon e fundit. Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi duket se po vjen me diçka të re, shkruan lajmi.net.Kështu të paktën la të kuptohet me postmin e fundit në Instagram, video në të cilën u shfaq tejet provokuese e veshur me një fustan të kuq. Fustani që kishte zgjedhur shihet se është tejet i hapur dhe për një moment gati sa nuk e tradhtoi këngëtaren.

Nora duket tejet joshëse në video në të cilën gati sa nuk zbuloi gjithçka. E me çka po vjen Nora ende nuk dihet, nëse ka të bëjë me këngë të re apo edhe ndonjë projekt tjetër jashtë muzikës. Këtë mbetet ta marrim vesh së shpejti. shi ko vi deon me po sht KE TU