Ermal Fejzullahu në mbështetje të Thaçit dhe Veselit për Gjykatën Speciale, ja çka ka publikuar


Ermal Fejzullahu ka mbështetur publikisht liderët politik të vendit.Pas thirrjes nga Gjykata Speciale, Thaçin dhe Veselin kishte reagime të shumta, madje thuhet se do të ketë protestë nga OVL dhe UÇK.

Edhe këngëtari, Ermal Fejzullahu ka reaguar me një postim në Instagram. Ai ka publikuar një foto ku shihet se ka veshur bluzën me emblemën e UÇK-së.Ai ka buzëqeshur teksa ka pozuar duke treguar se ndihet krenar për Ushtrinë Çlirimtare.

Edhe këngëtari, Ermal Fejzullahu ka reaguar me një postim në Instagram. Ai ka publikuar një foto ku shihet se ka veshur bluzën me emblemën e UÇK-së.Ai ka buzëqeshur teksa ka pozuar duke treguar se ndihet krenar për Ushtrinë Çlirimtare.