EKSKLUZIVE:Ska “bir none” qe e ndan Kosoven sa jom une gjall


Ramush Haradinaj ka përjashtuar opsionin e ndarjes së Kosovës Haradinaj në një intervistë për “Zërin e Amerikës ” tha se një gjë të tillë e ka quajtur strategji të Beogradit për të nxjerrë ndonjë gjë tjetër.“Është një blof i Beogradit,e lëshojnë këtë për të nxjerrë

diçka tjetër.Nuk besoj që kjo është serioze dhe nuk i merr kush seriozisht. Në Ballkan kufijtë janë vendosur si rezultat i luftërave dhe prekja në kufij mund të sjellë luftëra e tragjedi të reja. Ju ftojmë të hapni videon për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive