E PAPRITUR: Ja Kush Është I Dashuri I Ri I Nora Istrefit sdo ta besoni


Këngëtaret tona ndër tjerash përfliten edhe për shumë lidhje dashurie.Media herë pas here diskuton për të dashurit e tyre, që shpesh bëhen pjesë e kro nikes rozë.Ajo ka një karrierë të ndërtuar me shumë këngë të mira të cilat janë bërë dhe hite.Nora Istrefí pas ndarjes me Robertin, si duket e ka gjetur te dashurin e ri, me te cilin jane kapur,mat…

Këngëtaret tona ndër tjerash përfliten edhe për shumë lidhje dashurie.Media herë pas here diskuton për të dashurit e tyre, që shpesh bëhen pjesë e kro nikes rozë.Ajo ka një karrierë të ndërtuar me shumë këngë të mira të cilat janë bërë dhe hite.Nora Istrefí pas ndarjes me Robertin, si duket e ka gjetur te dashurin e ri, me te cilin jane kapur,mat…