E pabesushme Zbulohen detaje/ Ja çfarë pritet të ndodh në takimin Kosovë-Serbi në Washington


Zbulohen detaje/ Ja çfarë pritet të ndodh në takimin Kosovë-Serbi në Washington CNN ka mësuar nga një këshilltar pranë presidentit Trump, se bisedimet do të përqendrohen rreth krijimit të vendeve të punës dhe shpresës për krijimin e një momenti drejt vendosjes së lidhjeve ajrore, hekurudhore dhe rrugore midis dy kryeqyteteve, Prishtinës dhe Beogradit.

Një takim në Shtëpinë e Bardhë midis të dy palëve në qershor, me të dërguarin special të Trump, Richard Grenell, dështoi pas një padie për krime lufte të njoftuar për presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi.ja ma posht duhet patjeter me kqyr qat moment amo patjeter kqyrne disa sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë më poshtë pamjet