E njihni vajzën në foto? Sot është një nga femrat shqiptare më të komentuar në showbiz


Modelja shqiptare ka hapur arkivat e fëmijërisë.Arbenita Ismajli është një nga personazhet që shfrytëzon në maksimum llogarinë e saj në Instagram, me postime të shumta, shkruan lajmi.net.Modelja shqiptare ka hapur arkivat e fëmijërisë.Arbenita Ismajli është një nga personazhet që shfrytëzon në maksimum llogarinë e saj në Instagram, me postime të shumta, shkruan lajmi.net.

Modelja e cila është duke vepruar në Londër, së fundmi ka ndarë një imazh mjaft të ëmbël nga fëmijëria, dhe është vërtet problem ta njohësh.Sa i përket jetës private përkundër spekulimeve të shumta, Arbenita është ende në lidhje me reperin Fero dhe çifti janë mjaft të lumtur.