E mbajtën të fshehur por ja se vajza e kujt është Arta, gruaja e Shpëtim Deskut


Arta Desku është bashkëshortja e moderatorit të njohur kosovar, Shpëtim Deskut.Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur pë publikun tonë, sArta është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.Sot ajo ka publikuar një foto shumë të bukur me dy vajzat e saj dhe babain e saj.Hap videon 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj po ankohet se ka mbetur pa punë.Për Haradinajn të jesh kryetar partie nuk është një vend pune, mirëpo i bie të jesh i angazhuar dhe i papunë.