E jashtëzakonshme: Momenti kur polici e shpëton foshnjën nga vd *ekja


Një polic është incizuar duke bërë veprim her oik, respektivisht duke shp ëtuar jet ën e një foshnje që ishte duke gulçitur.Pamjet janë kapur nga kamerat e sigurisë së veturës së policisë, e më pas janë publikuar në tabloidin ‘Daily Mail’, duke marrë vëmendjen e mijëra njerëzve, shkruan lajmi.net.

Gjesti heroik është përshëndetur lart nga komentuesit e tabloidit në faqën ‘Facebook’, duke e përgëzuar për punën e bërë policin, identiteti i së cilit mbetet i fshehur deri më tani.Çdo sekond rezultonte të ishte jetik për foshnjën, ndonëse polici arriti të reagonte me qetësi dhe gjakftohtësi për ta parandaluar më të keqën.Ndiqeni videon e mëposhtme për ta parë momentin heroik të policit