Dua Lipa nuk ndalet, Shkojeni çka ka bërë këtë herë: Krenari! (Video)


Dua Lipa nuk ndalet, Shkojeni çka ka bërë këtë herë: Krenari!Dua Lipa vjen me një video tjetër. Këngëtarja Dua Lipa poston një video në rrjete sociale ku tregon me krenari hartën Ilire ku shihet dhe Dardania.

Këngëtarja me famë botrore që bën krenar çdo shqiptar me arritjet në muzikë, është në kulmin e karrierës së saj. Por pavarsisht famës dhe arritjeve Dua nuk harron asnjëherë të tregoj me krenari prejardhjen e saj nga Kosova.Përmes një videoje të postuar në “InstaStory”, ylli me famë botërore ka treguar me krenari hartën e Ilirisë ku shihet edhe Dardania.