Ditë “Zie”: Mëngjesin E Sotëm Morëm Lajmin E Hidhur Nga Miranda Hashani


Miranda Hashani vazhdon të mbetët ndër këngëtaret shumë të dashura për publikun. Pasi u bë nënë, ajo iu përkushtua familjes e nuk ishte shumë aktive në muzikë, shkruan ORAinfo. Por, kohë pas kohe, në forma të ndryshme ajo është pranë adhuruesve të muzikës së saj. Miranda është aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Në foton e fundit ajo po duket se është dobësuar shumë. / Hap videon 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive

Miranda Hashani vazhdon të mbetët ndër këngëtaret shumë të dashura për publikun. Pasi u bë nënë, ajo iu përkushtua familjes e nuk ishte shumë aktive në muzikë, shkruan ORAinfo. Por, kohë pas kohe, në forma të ndryshme ajo është pranë adhuruesve të muzikës së saj. Miranda është aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Në foton e fundit ajo po duket se është dobësuar shumë. / Hap videon 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive