Dikur shoqe te ngushta tani mbajne koken menjane/ Keto jane VAJZAT VIP qe e prishen shoqerine e ngushte


Behet me e bujshme ,kur sherret ne showbiz ndodhin mes miqsh. Kjo gje ka marr shume vemendje. Sot do ju rikujtojme disa prej sherreve te ndodhura mes miqsh ne showbizin shqiptar.Samanta dhe Ronela:Behet me e bujshme ,kur sherret ne showbiz ndodhin mes miqsh. Kjo gje ka marr shume vemendje. Sot do ju rikujtojme disa prej sherreve te ndodhura mes miqsh ne showbizin shqiptar.Samanta dhe Ronela:

Shpesh ne shoqerine e njera-tjetres dhe madje kane bashkepunuar se bashku per nje projekt,dy kengetaret dikur ishin mikesha te ngushta. Samanta dhe Ronela nuk flasin me me njera-tjetren pas dickaje qe ndodhi mes tyre. Vitin e kaluar mes tyre nisi nje sherr publik, pas shume vitesh qetesi. Arsyeja e ketij sherri ishte deklarata e Zerkes. Ai ne “Shiko kush luan” tha se Samanta nuk e meriton famen.