Diellza Kolgeci shfaqet tejet atraktive, mahnit me format e përkryera trupore


Diellza Kolgeci i ka mahnitur fansat me foton e fundit.Diellza Kolgeci po i shijon ditët e nxehta të verës në Ulqin, shkruan lajmi.net.Atje është së bashku me bashkëshortin e saj Fisnikun dhe vajzën e tyre të vogël, Helenën.Nga pushimet e tyre në Ulqin dyshja po publikojnë foto të ndryshme dhe shihet se janë duke kaluar mjaft mirë së bashku.

Mirëpo ajo vëmendjen e mori me një foto ku shihet vetëm. Diellza duket tejet atraktive dhe ka mahnitur me format trupore.Së fundmi ajo ka publikuar foto nga e kaluara dhe nuk dihet nëse kjo foto është realizuar tani pas lindjes së Helenës, mirëpo një gjë është e sigurt, Diellza i ka mahnitur ndjekësit me format e saj trupore.