“Çartet“ Ganimetja: Mbylle gojën moj “zhab“ mbylle gojën kur unë flas!


Musliu: Mbylle gojën moj “zhab“ mbylle gojën kur unë flas!Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu është përplasur ashpër me deputeten e Vetëvendosjes Fitore Pacolli, pasi ajo, sipas deputetes Musliu, nuk e lejonte të fliste.

“Shumë patetike dhe shumë i rëndë ky debat i kontaminuar. Fitore mbylle gojën kur flas unë. Edhe një herë po tham mbylle gojën Fitore kur unë flas. Kur flas unë, kur e kërkoj fjalën, le t’më dëgjon, nuk është ajo që ma përcakton fjalën”, ka thënë Musliu