Burri Milioner, Ia Mbush Shtëpinë Plot Dhurata Gentës


Genta Ismajli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.Ajo është tejet e bukur dhe atraktive, Së fundmi këngëtarja është duke bashkëjetuar me një biznesmes nga Turqia, i cili jeton në Zvicër….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..

E i dashuri i saj së fundi, ia ka mbushur shtëpinë plot me dhurata.Këtë moment Genta nuk ka hezituar ta ndajë me….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis.