Burri me ka tradhetuar me shoqen time,Une e tradhetoj me nje djal dhe..


Dardania Press – Burri im më ka tradhtuar aq shumë sa që unë kam pasur mjaft.Kam shum deshir ta postoni ket shkr**in tim ,nuk ka dert edhe nëse njerezit me perqeshin apo folin fjal jo te mira per mua.

Sepse gabime ben gjdo njeri dhe besoj qe ka shum e shum njerez qe jan te martuar por ndihen te tradhetuar nga partneri i tyre.Një ditë un isha në shtëpi dhe burri im mori një dush, ai harroi telefonin e tij në dhomën e ndenjjes.Unë fillova duke kërkuar në të dhe gjeta fotot e tij me shoqen time aq shumë me mashtroi dhe me lendoj mua, por kjo ishte pika fundit, unë S’fle për dy muaj me të.

Askush nuk e di kët problem dhe kjo e bën të vështirë për mua sepse ne botën e jashtme pretendojë qe unë jam e lumtur me të po unë e urrej atë si vdekja. Fëmija im është arsyeja e vetme që unë qëndrojë me të.Një ditë unë isha vetëm në shtëpi dhe njoftova një djal nga Kosova, fillum të flasim me ate me orë të tëra ka një muaj qe flasim dhe unë jam dashuru me të vërtetë me të, çdo gjë që unë bej mendimet e mia jan gjithmonë tek aj.

Unë dhe pak do të shkoj në Kosov dhe kam pas te takohem me të Por ne jemi grindur dhe tani nuk kemi asnjë kontakt për disa ditë.Ai mendon se unë kam vazhduar jetën time dhe qe un jam e lumtur, por ajo nuk ësht e vertet. Zemra ime qan për të dhe me mungon më shumë çdo ditë, por unë e di unë u desht mu shkeput me të, sepse një dit do të vjen kur ai do të martohet dhe ka mem lënduar aq shum, sepse une dua atë aq shum sa se bota esht shum e vogel ta shpreh dashnin qe un kam per të.Unë e di se ai është në këtë faqe.

Nëse je duke e lexuar kët mesazh te lutem mos mendo qe un nuk te shkruaj sepse te kam harruar.Un Kur isha duke qeshur dije qe mbrenda kam qen duke vujtur per ty dije Se kjo esht e pamundur te harroj un ty!Dua te dish qe gjithmon do të kesh një vend të veqant në zemrën time!Ti erdhe në momentin më të vështirë të jetës time dhe me msove se ka jetë jashtë gjithë kësaj.

Dije qe zemra ime gjithmonë do të qaj për ty.Unë te thashë se Doja të kisha takuar kur isha pa martu Sepse unë e di qe ke zemër dukat dhe se në qoftë se ne ishim të martuar që unë do isha gruaja më e lumtur ne bot,por fatkeqesisht nuk e di se a do mund ta arrijme ndonjeher se bashku ate pik te lumturis dhe te jemi pergjithmone se bashku.Dije qe te desha te do te dua pergjithmone! Loqkejka ime