Bukuri Natyrale, Vajza E Remzies I Lë Të Gjitha ‘Nën Hije’ Me Këtë Pamje


Bukuri natyrale, vajza e Remzies i lë të gjitha ‘nën hije’ me këtë pamje. Remzie Osmani është këngëtare shumë e njohur. Paraqitja e parë para publikut është në vitin 1977 me këngën “Lute lute nëna bijen”. Talenti i këngëtares është zbuluar nga mësuesit e muzikës Ibrahim dhe Mustafë Hamiti nga Mushtishti dhe është mbështetur nga mësuesi i gjuhës shqipe Ali Selmanaj

Riola Hamzaj është vajza e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit. Ajo po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik e media rozë, shkruan ORAinfo. Riola është shumë aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme na jeta e saj. Në foton e fundit ajo është shfaqur natyrale dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/