Brenda shtëpisë milionshe të Ryva Kajtazit! (FOTO)


Aktore e këngëtare e popullarizuar, por që e ka vënë karrieren në pauzë për tiu dedikuar familjes dhe rrites së fëmijëve, shkruan “Kosovarja”.Kjo është Ryva Kajtazi, këngëtarja e shumë hiteve, e cila ka pasur një karrierë tejet aktive kryesisht në muzikë, ku nuk i kanë munguar as hitet.

Vertet paska nje super shtepi ku shiq po shihet edhe nga pamjet kengetarja paska punuar shum fort e paska ber kursime te medha qe te ndertoj ket super shtepi qe nuk po i mungojka asnje gje sikur te jet shtepi ne ndonje vend te larget bravo ja pamjet shtype reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi