Blerona na prezanton me motrën, do të befasoheni sa shumë ngjajnë


Moderatorja e njohur, Blerona Zeqiri po vazhdon të jetë tejet e përfolur në publikun kosovar.Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bëjnë gjithnjë e më të komentuar në publik,Bleronën e gjejmë shumë aktive me postime nga përditshëria e saj në rrjete sociale.Sot, ajo ka postuar një foto me të cilën uron motrën për ditëlindje.E në këtë foto duket se Blerona ka një ngjajshmëri të madhe me motrën e saj ju ftojmë që ta hapni marketingun dhe shfaqen pamjet ekskluzive qe vertet do befasoheni vertet kqyrni patjeter

Moderatorja e njohur, Blerona Zeqiri po vazhdon të jetë tejet e përfolur në publikun kosovar.Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bëjnë gjithnjë e më të komentuar në publik,Bleronën e gjejmë shumë aktive me postime nga përditshëria e saj në rrjete sociale.Sot, ajo ka postuar një foto me të cilën uron motrën për ditëlindje.E në këtë foto duket se Blerona ka një ngjajshmëri të madhe me motrën e saj ju ftojmë që ta hapni marketingun dhe shfaqen pamjet ekskluzive qe vertet do befasoheni vertet kqyrni patjeter