Bleona pranoi me krenari se ka fjetur me Van Damme ai me …


Bleona pranoi me krenari se ka fjetur me Van Damme. Ja si duket dhe çfarë ka bërë sot aktori i madh! (FOTO)Bleona Qereti prej kohësh jeton në Los Angelos, SHBA.Këngëtarja rreth dy dekada më parë nisi atje edhe karrierën artistike, ku e vazhdon ende.Bleona e ftuar rreth dy vite më parë në një nga televizionet shqiptare, tregoi takimet e shumta me artistë të njohur të Hollivudit.

Madje ajo nuk e pati aspak problem të pranonte se kishte fjetur me aktorin e famshëm Jean-Claude Van Damme.Bleona edhe gjatë muajve të fundit është shfaqur në Hollivud, madje me një “yll” në duar që mbante emrin e saj, ashtu si aktorët e famshëm. Teksa vijon aktivitetet e niveleve të larta artistike, nuk dihet nëse ajo ruan ende miqësi me Van Damme, apo me ndonjë aktor tjetër me famë botërore.

Gjithsesi, aktori me origjinë belge, tashmë 59 vjeç, është fotografuar në Los Angeles, duke shkonte të palestër dhe ku ka zbuluar se nuk ruan të njëjtin fizik si dikur.Van Damme tregoi fizikun e tij, ndërsa vendosi të ndryshojë rrobat e djersitura në publik.

Duket se mosha bën të veten.Ashtu si shumë aktorë në Hollivud, Van Damme tani ka më shumë kohë, pasi koronavirusi ka ndërprerë pjesën më të madhe të industrisë së filmit.