Befason Adelina Ismaili, publikon foto nga shtrati, por ky detaj mori tërë vëmendjen


Befason Adelina Ismaili, publikon foto nga shtrati, por ky detaj mori tërë vëmendjen
Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë,Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo ka publikuar një foto ku shihet e shtrirë dhe po duket mjaftë bukur.Në këtë pamje, Adelina edhe e shtrirë është shfaqur e grimosur dhe me syze./ORAinfoNë foton e fundit ajo ka publikuar një foto ku shihet e shtrirë dhe po duket mjaftë bukur.Në këtë pamje, Adelina edhe e shtrirë është shfaqur e grimosur dhe me syze./ORAinfo