Bashkohen Nora E Roberti, Këngëtarja E Konfirmon Vet Lajmin


Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

Por, duket se problemet e tyre kanë marr fund, pasi Nora ka shpërndarë projektin e ri të Robertit.A mund të jetë ky një konfirmim për bashkimin e tyre?/