Anita Festoj Mbrëmë Në Mesin E Këngëtareve, Ka Disa Fjalë Për Leonora Jakupin Dhe Nora Istrefin


Mbrëmë festojë ditëlindjen e 40-të këngëtarja e mirënjohur, Jehona Sopi.Ajo festojë bashkë me mikeshat e saj në një nga lokalet në Prishtinë, ku edhe këndoj personalisht, shkruan Indeksonline.Në mesin e të ftuarave ishin edhe Anita dhe Lola Haradinaj, Nora Istrefi dhe Leonora Jakupi.

Ishte Nora ajo që publikoj një postim ku shihej mjaft e afërt me Anitën, ndërsa kjo e fundit tregoi për dashurinë që ka për këngëtaren e njohur, të cilën e ka edhe fqinjë.Ndërsa, në anën tjetër shprehu admirimin edhe për artisten, Leonora Jakupi e cila poashtu këndoj disa këngë gjatë kësaj mbrëmje.