Andrra Tregon Arsyen Pse Zihet Shpesh Me Sinanin: Më Thotë Se Jam…


Andrra dhe Sinani janë padyshim një nga çiftet më të dashur për publikun e ndër më të komentuarit në media. Së fundmi përmes disa postimeve në Instagram, Andrra na ka zbuluar më shumë për marrëdhënien e tyre. E pyetur se për çfarë zihet më shumë me Sinanin, përgjigja e Andrrës ishte: “Kur Sinani thotë se jam xheloze”.

Në një postim tjetër Andrra tregoi se dëshiron një familje të madhe me 2, 3 fëmijë.Kujtojmë se Sinani dhe Andrra janë prindër të një djali të vogël, Ansi.