ANDRRA DESTANI BËN NDRYSHIMIN E MADH NË PAMJE DHE NUK NJIHET MË


Pas martesës me Sinan Hoxhën, Andrra Destani u kthye në një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar. Bukuroshja komentohet shpesh edhe për look-un e saj. Për një kohe të gjatë Andrra vendosi të qëndronte bjonde, por tani ka vendosur të bëjë një ndryshim.Ajo ka postuar së fundmi një foto në Instagram ku shfaqet me flokët e zeza dhe kaçurrelat e bëjnë të mos njihet fare.

Pas martesës me Sinan Hoxhën, Andrra Destani u kthye në një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar. Bukuroshja komentohet shpesh edhe për look-un e saj. Për një kohe të gjatë Andrra vendosi të qëndronte bjonde, por tani ka vendosur të bëjë një ndryshim.Ajo ka postuar së fundmi një foto në Instagram ku shfaqet me flokët e zeza dhe kaçurrelat e bëjnë të mos njihet fare.