Ambasadori Amerikan Kapet “Mat” Tek Zyret E LDK-Se. Arsyeja Pse Shkoi Do Tju Shokoje Te Gjitheve, Nuk Pritej Kjo


Ambasadori Amerikan kapet “mat” tek zyret e LDK-se. Arsyeja pse shkoi do tju shokoje te gjitheve, nuk pritej kjoHap fotën 5 svekonda dhe te shfvqen pvmjet eksklvzive

Ambasadori amerikan shkon te zyret e LDK-së.Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett, ka shkuar te zyret e LDK-së.Ende nuk dihet arsyeja e kësaj vizite si dhe me kë do të takohet Kosnett.Gjatë ditës së djeshme është konstituar Kuvendi i Kosovës dhe është votuar qeveria e re në krye me Albin Kurtin.Hap fotën 5 svekonda dhe te shfvqen pvmjet eksklvzive