Adelina tregon që ka shumë shije, merr gjithë vëmendjen me


Adelina Ismaili merr vëmendjen me pamjen tërheqëse në imazhet e fundit.Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Ismaili, është gjithmonë shumë e komentuar për paraqitjet e saj.

Së fundmi, ajo po merret me prezantim si drejtuese e një emisionit që quajtur “Tetë-a-Tetê”.Adelina ndërkohë është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.Ajo ka pozuar e veshur në ngjyrë kafe me një palë doreza të po të njëjtës ngjyrë, ndërsa dukej mjaft atraktive.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar bukuroshen për pamjen e saj.Adelina ka tash e sa kohë që nuk ka publikuar ndonjë këngë të re, duke e vënë si target të sajin sivjet moderimin.