Adelina Thaçi: Popull, Ju lutem besoni këtë virus, ja çka po më ndodh mua!


Këngëtarja shqiptare Adelina Thaçi para pak ditesh ka bërë të ditur se është ínfektuar nga coronavirus.Ajo së fundmi ka qenë në një lidhje direkte në emisionin “Zyra e Ankesave” në RTV Dukagjini, teksa ka folur për përvojën e saj me COVID-19.

Artistja thekson se njerëzit duhet kuptuar se virusi ekzíston dhe se është kulturë të tregosh nëse je i/e pr ekur me coronavirus, transmeton lajmiditor. Ajo bënë ap el popullit të kenë kuj des sepse është vërtetë një virus shumë i zor shem mua më lodhi thotë ajo.