A i ra pishman Roberti për tatuazhin me emrin e Norës? Shikoni veprimin e fundit që ka bërë


Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo. E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo. E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.